Działka budowlana Popowice
Popowice, małopolskie
- 230 000 zł
- 1 688 m²
- 136,26 zł/m²
Paweł Tokarczyk
Skontaktuj się
Działka budowlana Popowice
Popowice, małopolskie
zaktualizowane:
5 maja 2026
Działka budowlana Popowice
Zaktualizowane: 5 maja 2026
230 000 zł 1 688 m² 136,26 zł/m²
-Media:
gaz, woda, kanalizacjaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 230 000 zł (136,26 zł/m²)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Działka: budowlana, 1 688 m²
- dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
- Media: woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja
- Źródło: biuro nieruchomości: Morestate, zaktualizowane: 05.05.2026
- numer ogłoszenia: MEC237565
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Popowice, Stary Sącz, nowosądecki, małopolskie
Opis nieruchomości
Oferta tylko w Morestate
Biuro Nieruchomości Morestate oferuje Państwu do sprzedaży działkę o powierzchni 16.88a
z wydzieloną częścią budowlaną obejmującą obecnie 6,88a. Istnieje jednak duże prawdopodobieństwo, że w po uchwaleniu MPZP teren będzie całkowicie budowlany, co znacząco zwiększy jej potencjał inwestycyjny. (...)
669 843...
669 843 716